30 ml
En korrigerende foundation og et langtidsvirkende anti-age serum i ett og samme produkt. Denne kremete flytende foundationen er som et «ansiktsløft» på flaske. Den retter seg mot alle tegn på hudaldring og tap av elastisitet for en jevn, synlig fastere og mer strålende hudtone og gir en perfekt langvarig satengmatt finish.
Anbefales sammen med By Terry Densiliss primer for full effekt.
En umiddelbart korrigerende foundation og et langtidsvirkende anti-age serum i ett og samme produkt.
Fordeler
- Med naturlig dekk korrigerer den synlige aldringstegn som fine linjer, rynker og ujevnheter.
- Den fungerer som et «andre hudlag» og konsistensen blander seg inn i huden og skaper en naturlig, feilfri finish som varer hele dagen.
- Den serumlignende formelen smelter inn i huden og fungerer som en intensiv hudpleiebehandling takket være den unike Densiliss-teknologien.
Slik bruker du produktet
- Påfør med fingertuppene eller med Tool-Expert Dual-Ended Liquid & Powder Brush.
- Arbeid fra midten av ansiktet og utover for en jevn farge.
- Bygg opp for å oppnå bedre dekning.
- Ved gjentatt bruk ser huden oppfrisket og forynget ut.
- Bruk sammen med By Terry Densiliss primer for full effekt.
Tips! Bland med noen dråper Brightening CC Serum for å skape en vakker glød. Avslutt med Hyaluronic-Hydra Powder for en langvarig, feilfri finish.
Nøkkelingredienser
- Densiliss-teknologien er basert på to nøkkelkomponenter:
- Mimetic Factor, en patentert planteaktiv ingrediens (Hibiscus planteekstrakt) som bidrar til å øke kollagenproduksjonen, forbedre hudens elastisitet og minimere forekomsten av fine linjer slik at huden ser fyldigere og fastere ut.
- Flawless Time Controla (F.T.C), lysreflekterende pudder som korrigerer hudtonen ved å viske ut fine linjer, rynker og ufullkommenheter for å gjenopprette hudens naturlige glød.
- Tilsatt vitamin E beskytter huden mot frie radikaler og miljøpåvirkninger.
- Tilgjengelig i 12 nyanser.
- Perfekt foundation for tørr hud.
- 100 % vegansk formel.
- Gir en naturlig middels dekkende finish.
Historien om By Terry
By Terry er et fransk premiummerke med en velsammensatt portefølje av kvalitetssminke og hudpleieprodukter som passer for alle aldre. Produktene er luksuriøse, innovative og multifunksjonelle og har hudforbedrende og lysreflekterende egenskaper. Blandt bestselgerne finner vi banebrytende Hyaluronic Hydra Powder – det første pulverproduktet på markedet som inneholder hyaluronsyre og Baum de Rose leppepomade, et prisvinnende kultprodukt som fukter alt fra lepper til neglebånd. Grunnlegger Terry de Gunzberg har over 35 års erfaring som innovativ produktutvikler og har en forkjærlighet for både hyaluronsyre og roser – og det er rundt disse ingredienser hun har bygget merkets to hovedserier.
Tilleggsinformasjon
Farge | N1 FRESH AIR, N2 CREAM IVORY, N3 VANILLA BEIGE, N4 NATURAL BEIGE, N5 MEDIUM PEACH, N5.5 ROSY SAND, N6 LIGHT AMBER, N7 GOLDEN BEIGE, N7.5 HONEY GLAND, N8 WARM SAND, N8.25 DESERT BEIGE, N10 DEEP EBONY |
---|
Omtaler
Det er ingen omtaler ennå.