kr 489,00

50 ml

En silkemyk solkrem for ansikt med SPF 30 som beskytter huden mot både UVA- og UVB stråler, gir en matt finish og oppleves ikke fet på huden. Denne solkremen passer like godt til hverdags som på stranden. Da den har en lett konsistens, er den også fin å bruke under sminke.

Passer for: alle, og spesielt fin til de som er kombinert til fet i huden.



Share

En silkemyk solkrem for ansikt med SPF 30.

Fordeler

  • Inneholder en unik sammensetning av næringsrike antioksidant ekstrakter som pleier og beskytter huden.
  • Denne solkremen passer like godt til hverdags som på stranden. Da den har en lett konsistens, er den også fin å bruke under sminke.
  • Frisk duft av agurk og passer til alle.
  • Mer enn 70% økologisk sertifiserte ingredienser.
  • Bredspektret SPF 30-beskyttelse.
  • Vannresistent opptil 40 minutter.
  • Ren og lett, men fukter likevel.

Slik bruker du produktet

  1. Påfør rikelig mengde på ansikt, hals og bryst 15 minutter før du skal ut i solen.
  2. Gjenta umiddelbart etter mye bading, svette eller tørking med håndkle.

Om Mineral Collection

COOLA Mineral Collection er en mineralbasert serie som inneholder unike konsistenser og nyanser som er tilpasset ulike hudtyper og hudtoner. Den inneholder ingen fysiske aktiver i nanostørrelse. Vi formulerer våre mineral solkremer helt unikt ved å skille og innkapsle hvert aktiv i et forsøk på å holde dem adskilt. Ved bruk av denne metoden unngår man den typiske hvite hinnen av solkrem på huden. Gir den beste beskyttelsen ved at de aktive partiklene jevnt reflekterer bort UV-strålene. De tåler kontakt med korallrev og er vannfast opptil 80 minutter.

Om COOLA

Vårt mål er å skjemme bort din, til tider krevende, men alltid dyrebare, hud med de reneste og mest miljøvennlige produkter. Mange kjenner nok til det å være opptatt av hva vi utsetter kroppen for når vi spiser, men tross alt er det også viktig å være bevisst på hva du smører på kroppen. Vi gjør en koordinert innsats for å videreutvikle vår produktserie ved hjelp av ingredienser som er økologiske, bærekraftig og ikke minst fremskaffet lokalt. Eksklusive og grønne produkter, som hver og en beskytter og pleier din hud med vitaminer, naturlige filtre og antioksidanter. Og de er naturligvis er fri for parabener, PABA, petroleum og ftalater. Som forkjemper for både forskning og utdannelse, donerer COOLA til Melanoma Research Alliance og Healthy Child Healthy World og i tillegg utallige lokale organisasjoner og initiativer. Med tilhold i solrike og trendy San Diego, fortsetter COOLA med å inspirere og bane vei i solpleiebransjen. Og fordi vi produserer våre partier i begrensede mengder flere steder spredt ut over hele USA, er vi i stand til at å endre våre sammensetninger av ingredienser ofte og dra fordel av nyutvikling og kunnskap innenfor solvitenskap. Vi streber alltid etter å gjøre hver enkelt kunde fornøyd. COOLA tilbyr høykvalitets sol- og hudpleieprodukter, som både er milde og eksklusive nok til at fylle alle daglige hudpleiebehov – fra topp til tå. Produktene passer til alle, også de med sensitiv hud og barn.

Nøkkelingredienser

Inneholder Plant Protection™, blanding av naturlig effektive og antioksidantrike næringsstoffer.

Dermatologisk testet, Vegansk / ikke-GMO / glutenfri/ Uten parabener / reef friendly *
* Reef-friendly solkrem uten oxybenzone og octinoxat,  100% gjenvinnbar plantebasert emballasje av sukkerrør.

Omtaler

Det er ingen omtaler ennå.

Bli den første til å omtale «COOLA Classic Face Lotion Cucumber SPF30»

#solsidenspa

Opplev julemagien gjennom BABOR sin fortryllende adventskalender ✨ Bak hver luke skjuler det seg en serumampulle som får huden til å stråle. En 24 dagers kur som metter huden med fukt, glød og oppstramming! ✨ Den aller fineste førjulsgaven ✨

Opplev julemagien gjennom BABOR sin fortryllende adventskalender ✨ Bak hver luke skjuler det seg en serumampulle som får huden til å stråle. En 24 dagers kur som metter huden med fukt, glød og oppstramming! ✨ Den aller fineste førjulsgaven ✨ ...

Far ønsker seg gavekort på SPA til farsdagen 🧖‍♂️

👉 Bestill farsdagsgavekort på solsidenspa.no

Far ønsker seg gavekort på SPA til farsdagen 🧖‍♂️

👉 Bestill farsdagsgavekort på solsidenspa.no
...

SUPERPRIS PÅ BABOR ADVENTSKALENDER!!
NÅ 695,- (før 795,- og verdi 1922,-) 💥💥

Dette er en 24-dagers hudpleiekur forkledd som en adventskalender som passe absolutt alle hudtyper. 

Hot tip 🌶️ Begynn allerede i dag, så reker du 2 før jul 💥

🛍️SOLSIDENSPA.NO

SUPERPRIS PÅ BABOR ADVENTSKALENDER!!
NÅ 695,- (før 795,- og verdi 1922,-) 💥💥

Dette er en 24-dagers hudpleiekur forkledd som en adventskalender som passe absolutt alle hudtyper.

Hot tip 🌶️ Begynn allerede i dag, så reker du 2 før jul 💥

🛍️SOLSIDENSPA.NO
...

This error message is only visible to WordPress admins
Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.

Kontakt oss

Har du spørsmål, trenger hjelp til å bestille spabehandlinger eller finne det mest passende pakketilbudet for deg, så ikke nøl med å ta kontakt med oss på mail eller telefon.
post@solsidenspa.no

Solsiden Spa

Organisasjonsnummer: 985916306

Kjøpsbetingelser

Besøk oss

Avd: Solsiden Kjøpesenter, 2. etg.
7011 Trondheim
t: 73 83 36 00

Avd: Munkegata 56
7011 Trondheim
t:995 08 515

Følg oss

Gavekort

Gi en opplevelse i gave til noen du bryr deg om!